Холодильник Liberty HR-370 NFBX
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Тип установки | Окремостоячий |
| Система охолодження холодильної камери | NoFrost |
| Загальний корисний об'єм холодильника | 359 л |
| Клас енергоефективності | F |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Сенсорне |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Сигнал відкритих дверей / Контроль температури / Режим “Відпустка” / Можливість складання комплекту з морозильною камерою HF-310-NFBX |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 3 шт |
| Дверні корзини | 4 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Тип ручок | Виступаюча / Функція легке відкривання |
| Матеріал дверей | Метал |
| Перенавішування дверей | Так |
| Захист від стрибків напруги | Ні |
| Автономне збереження холоду | До 6 год |
| Споживання електроенергії | 0,403 кВт/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Кліматичний клас | N-ST |
| Холодоагент | R600A |
| Вага | 64 кг |
| Вага в упаковці | 68 кг |
| Колір | Темна нержавійка |
| Габарити виробу ВхШхГ | 185 х 60 х 65 см |
| Габарити упаковки ВхШхГ | 193,1 х 64 х 69 см |
| Бренд | Liberty |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |

















