Духовка електрична Liberty DC-260 GMB
| Об’єм камери | 60 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Керування | Механічне |
| Панель керування | Сіре скло |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Режими | Верхній нагрів / Нижній нагрів / Верхній + нижній нагрів / Верхній нагрів + конвекція / Верхній нагрів + нижній нагрів + конвекція |
| Конвекція | Так |
| Терморегулятор | 100 - 250 С |
| Таймер | 0 - 60 хв |
| Підсвічування | Так |
| Скло дверцят | Подвійне |
| Комплектація | 1 деко / 1 решітка / 1 тримач для дека / посібник користувача |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір дверцят | Дзеркальне скло |
| Вага | 11,3 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 х 60 х 43 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42 х 65 х 51 см |
| Бренд | Liberty |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник |
Китай |
| Гарантія | 12 місяців |

.png)
.png)
.png)











