Витяжка Liberty Slide 265 WTL
| Тип витяжки | Вбудована |
| Вид | Телескопічна |
| Матеріал | Метал / Скло |
| Ширина | 60 см |
| Колір | Білий |
| Продуктивність | 750 куб.м/год |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Режим роботи | Відведення / Рециркуляція |
| Тип керування | Сенсорне / Таймер вимкнення |
| Особливості | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість моторів | 2 |
| Потужність мотора | 230 Вт |
| Діаметр вихідного отвору | 12 см |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий х 2 шт |
| Освітлення | Світлодіодна стічка 1 х 5 Вт |
| Рівень шуму | 55 - 60 дБ |
| Вага | 7.6 кг |
| Габарити ВхШхГ | 26,8 х 59,8 х 28,4 - 43,8 см |
| Габарити упаковки ВхШхГ | 36 х 66 х 24 см |
| Бренд | LIBERTY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сервісне обслуговування | 12 місяців |
Сенсорна панель керування
Вишуканий дизайн сенсорної панелі керування витяжки LIBERTY в білому або чорному кольорі ідеально впишеться в вишуканий інтер'єр вашої кухні.
LED освітлення
Вытяжки LIBERTY SLIDE 265 WTL / BTL обладнана світлодіодними LED лампами з м'яким світлом, низьким рівнем енергоспоживання та значною площею освітлення.
Висока продуктивність
Витяжка LIBERTY SLIDE 265 BTL / WTL мають високу продуктивність, що дозволяє їй швидко витягнути з кухні дим, пару, та гаряче повітря.
Таймер
Закінчивши приготування їжі не вимикайте витяжку одразу, а залиште її на певний час. Витяжка вимкнеться сама завдяки таймеру повністю очистивши повітря на кухні.
Родитель Вытяжки
Тип витяжки
- вбудовані телескопічні
Ширина
- 60 см



