Витяжка Liberty Slide 255 W
| Тип витяжки | Вбудована |
| Вид | Телескопічна |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 50 см |
| Колір | Білий |
| Продуктивність | 550 куб.м/год |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Режим роботи | Відведення / Рециркуляція |
| Тип керування | Механіка (кнопки) |
| Особливості | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Потужність мотора | 230 Вт |
| Діаметр вихідного отвору | 12 см |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий х 2 шт |
| Освітлення | Світлодіодна стічка 2 х 4 Вт |
| Рівень шуму | 55 - 60 дБ |
| Вага | 7,3 кг |
| Габарити ВхШхГ | 17,6 х 49,8 х 28,4 - 43,8 см |
| Габарити упаковки ВхШхГ | 36 х 56 х 24 см |
| Бренд | LIBERTY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сервісне обслуговування | 12 місяців |
LED освітлення
Вытяжки LIBERTY SLIDE 265 обладнана світлодіодними LED лампами з м'яким світлом, низьким рівнем енергоспоживання та значною площею освітлення.
Ергономічність
Вбудована витяжка LIBERTY SLIDE 255 W легко вписується в будь-який інтер'є вашої кухні, а висувна панель забезпечить додаткову площину втягування.
Родитель Вытяжки
Тип витяжки
- вбудовані телескопічні
Ширина
- 50 см



