Стабілізатор напруги Liberty NVR-1000VA (800B)
| Тип товару | Стабілізатор |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Вхідний роз’єм | Стандартна вилка |
| Кількість фаз | 1 фаза (220 В) |
| Кількість розеток | 2 |
| Номінальна потужність | 800 ВТ |
| Вхідна напруга | 140-260 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 – 60 Гц |
| Час затримки | 3 – 180 секунд |
| Заземлення | Так |
| Точність стабілізації | 10 відсотків |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від | Високої напруги / Низької напруги / Від перегріву / Від короткого замикання / Від перенавантаження |
| Призначення | Для побутової техніки |
| Робоча температура | Від -5 до 40 градусів |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | Стабілізатор / Інструкція / Гарантійний талон |
| Рівень шуму | 50 Дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2,2 кг |
| Габарити ВхШхГ | 13,5 х 10 х 18,5 см |
| Габарити упаковки ВхШхГ | 15 х 12 х 20 см |
| Бренд | Liberty |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |




