Мультиварка-скороварка Liberty MP-915 X
| Об’єм | 5 л |
| Керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 15 |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Тип нагріву | 3D ТЕН-нагрів |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Підтримання температури (Keep Warm) / Можливість регулювання температури та часу / Відтермінування старту / Звуковий сигнал / Функція йогуртниця / Функція пароварка |
| Програми приготування | Борщ / Суп / Каша / Бобові / Пара / Варення / Випічка / Фритюр / Тушкування / Плов / Холодець / Йогурт / Риба / Птиця / М’ясо |
| Комплектація | Кошик для приготування фрі / Контейнер для приготування на пару / Мірний стакан / Ложка для супу / Ложка для рису / Книга рецептів / Інструкція / Гарантійний талон |
| Колір | Нержавіюча сталь / Чорний |
| Габарити ВхШхГ | 31 х 31 х 31,5 см |
| Габарити упаковки ВхШхГ | 40 х 33 х 33 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Бренд | Liberty |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Торгова марка LIBERTY пропонує вам функціональну модель мультиварки-скороварки MP-915 X
Приготування їжі з скороваркою LIBERTY є простим і не вимагає додаткових знань та умінь, оскільки вбудований мікропроцесор встановлює час та температуру відповідно до вибраної програми і контролює процес приготування їжі від початку і до кінця. Як результат - чудовий смак і при цьому ви витрачаєте мінімум часу на приготування корисних страв.
Cистема контролює температуру протягом всього часу приготування і підтримує оптимальний стан. Ви можете поставити їжу для приготування ввечері, налаштувати програму приготування з відстрочкою і отримати готовий сніданок вранці.
В маленькому приладі з великою внутрішньої каструлею можна приготувати обід для всієї сім'ї. Дана модель комплектується однією каструлею з антипригорним покриттям.
Перевагами скороварки LIBERTY MP-915 X є те, що це і скороварка і мультиварка в одному приладі.
Використання скороварки LIBERTY MP-915 дозволяє:
- в рази зменшити час приготування страви.
- зберігати харчову цінність кожного продукту, знижуючи до мінімуму випаровування рідини і втрату вітамінів і мінералів. Продукти краще зберігають колір та форму. Завдяки збереження стравою насиченішого смаку можна використовувати при приготуванні менше солі.
- готувати як страви, що потребують довгого і повільного варіння (варене і тушковане м'ясо, холодець, боби), так і страви, що вимагають швидкого і інтенсивного варіння (різоттто, овочі на пару)
- готувати на пару.
Перевагами скороварки є також еконономність (використовується менше масла для заправки, не втрачаються жири, спеції) та простота в користуванні.
LIBERTY MP-915 Х замінить вам:
- електроплиту
- пароварку
- електродуховку
Якість мультиварок LIBERTY оцінило багато споживачів, що підтверджується численими відгуками та викладеними на різноманітних форумах фотографіями страв приготованих в мультиварках LIBERTY.
Дана модель оснащена дисплеєм та зручною панеллю керування кнопками One Touch (Один дотик) . Вам потрібно лише вибрати один з запропонованих режимів та натиснути кнопку. Всі кнопки підписані українською мовою
Мультиварка-скороварка дає можливість включати або відключати режим підігріву.
Зручним в скороварці є те, що зворотній відлік часу буде відображатися на дисплеї пілся досягнення нею відповідного тиску.
Дана модель комплектується каструлею з двошаровим антипригарним покриттям, перевагами якого є: збереження відмінних антипригарних властивостей протягом всього періоду експлуатації, відсутність складнощів з миттям, більш низька ціна порівняно з каструлею з керамічним покриттям. Основною вимогою при користуванні такою каструлею є дбайливе ставлення та використання тільки спеціальних пристроїв з пластику та силікону.
В комплекті з даною моделлю йде кольорова книга кулінарних рецептів з прикладами застосування автоматичних програм.
Режими приготування в мультиварці-скороварці MP-915:
Борщ, Суп, Каша, Бобові, Пара, Варення, Випічка, Фритюр, Тушкування, Плов, Холодець, Йогурт, Риба, Птиця, М'ясо.
В залежності від особливості кожного режиму прилад дає можливість для додаткової зміни часу приготування страви з інтервалом від 1 хвилини.
Кнопка Час приготування дає змогу вибрати в ручному режимі час приготування від 1 хвилини до 99 хвилин.
При приготуванні без тиску скороварку можна використовувати для випічки та смаження як звичайну мультиварку.
Найсмачніше топлене молоко можна приготувати в скороварці LIBERTY.
Каша
Фритюр - приготування при температурі до 200оС для найркащого смаку страви.
Плов
Холодець
Суп - для приготування ароматних прозорих бульйонів, супів
Бобові - приготування різноманітних страв з різних видів бобових
Варення - для приготування варення, повидла та джемів.



